Šī vietne, tāpat kā lielākā daļa vietņu, saglabā vai iegūst informāciju jūsu pārlūkprogrammā sīkfailu (kā arī saistīto tehnoloģiju, piemēram, bākuguņu, tagu un skriptu) veidā.

Šī informācija var būt par jums, jūsu preferencēm vai ierīci, un galvenokārt tiek izmantota, lai vietne darbotos tā, kā jūs to sagaidāt. Šī informācija parasti tieši neidentificē jūs, taču tā var nodrošināt jums personalizētāku tīmekļa lietošanas pieredzi.


Tā kā mēs respektējam jūsu tiesības uz privātumu, varat izvēlēties neatļaut dažu veidu sīkfailus. Tomēr dažu sīkfailu veidu bloķēšana var ietekmēt jūsu pieredzi ar vietni un mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Sīkfailu preferenču skatīšana vai mainīšana

Skatiet mūsu konfidencialitātes politiku

Nepieciešamie sīkfaili

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu pārvietoties un izmantot mūsu vietnes funkcijas, kā paredzēts. Pārlūkprogrammā varat tās atspējot, taču tas var nozīmēt, ka mēs nevarēsim sniegt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pieprasīt cenu piedāvājumu.

JSESSIONID

Tas ir sesijas sīkfails, kas sastāv no unikālas burtu un ciparu virknes. Tas ir nepieciešams, lai sekotu līdzi jūsu gaitai mūsu vietnē un nodrošinātu, ka mūsu vietne darbojas, kā paredzēts. Bez tā katra jūsu apmeklētā lapa tiktu uzskatīta par pilnīgi jaunu apmeklētāju. Šis sīkfails neidentificē jūs personīgi un nav saistīts ar citu informāciju, ko mēs par jums glabājam. Tā tiek dzēsta, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu.

CookieControl

Šis sīkfails reģistrē jūsu sīkfailu preferences.

Google reCaptcha

PREF, NID, HSID, APISID, SID

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas mūsu veidlapās, lai apturētu surogātpasta sūtīšanu.

Funkcionalitātes sīkfaili

Dažās mūsu vietnēs tiek izmantoti trešo pušu pakalpojumi, piemēram, kartes, tiešsaistes videoklipi vai sociālie mediji, kuros var būt iestatītas sīkdatnes. Ja tie ir atspējoti, dažas vietnes funkcijas var nedarboties tā, kā jūs gaidījāt.

YouTube

GPS, VISITOR_INFO1_LIVE, YSC, yt-remote-cast-installed, yt-remote-connected-devices, yt-remote-device-id, yt-remote-fast-check-period, yt-remote-session-app, yt-remote-session-name

Jebkurā lapā, kurā ir iekļauts YouTube videoklips, Google iestata vairākus sīkfailus. Tās mēra YouTube lietotāju skaitu un uzvedību un ietver unikāla ID reģistrēšanu, lai sekotu līdzi tam, kādus videoklipus esat skatījies, jūsu videoklipu atskaņotāja preferences, jūsu joslas platuma aplēsi un mobilajās ierīcēs - izsekošanu, pamatojoties uz jūsu ģeogrāfisko GPS atrašanās vietu. Informācija par to, kā izmantojat mūsu vietni, tostarp jūsu IP adrese, var tikt nosūtīta Google un uzglabāta serveros ASV. Tie var arī sasaistīt jūsu mūsu vietnes apmeklējumus ar jūsu Google kontu, ja esat pie tā pierakstījies.

Google kartes

SAPISID, SSID, NID

Lai noteiktu Google Maps lietotāju skaitu un uzvedību, Google jebkurā lapā, kurā ir Google karte, ievada vairākus sīkfailus. Mums nav kontroles pār šiem sīkfailiem.

Analītiskie un veiktspējas sīkfaili

Šie sīkfaili palīdz mums saprast, kā cilvēki izmanto mūsu vietni, un uzraudzīt un uzlabot tās darbību.

Google Analytics

_ga, _gid, _gat, __utma, __umtb, __utmc, __utmt, __utmv, __utmz

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, ko nodrošina Google, lai palīdzētu mums redzēt, kā tiek izmantota mūsu vietne. Informācija no tūkstošiem lietotāju tiek apvienota, izmantojot sīkfailus, lai radītu vispārēju priekšstatu, piemēram, par to, cik bieži cilvēki atkārtoti apmeklē tīmekļa vietni, kā tīmekļa vietne tiek atrasta (no reklāmāmām vai atsauces vietnēm) un kuras lapas tiek skatītas visbiežāk. Google Analytics anonimizē IP adreses, kuras var izmantot, lai identificētu individuālu lietotāju, tāpēc tā nekad neidentificē jūs personīgi.

Kā atteikties no Google Analytics izsekošanas tehnoloģijām

Reklāmas sīkfaili

Tie reģistrē jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu, apmeklētās lapas un saites, kurām esat sekojis. Trešās puses var izmantot šo informāciju, lai rādītu jūsu interesēm atbilstošas reklāmas citur.

Doubleclick.net

IDE

Pārlūkojot lapu, kurā ir saturs, piemēram, AdWords vai YouTube (arī pieder Google), var tikt iestatīti sīkfaili DoubleClick (Google reklāmu pārvaldības risinājums) vārdā. Lai gan mūsu vietnēs nav ārējo reklāmu, Google var apvienot šo informāciju ar informāciju no citām tīmekļa vietnēm, kuras pārlūkojat, lai rādītu jums atbilstošas reklāmas.

test_cookie

Šis sīkfails nosaka, vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkfailus.

Jūsu sīkfailu izvēle

Kad pirmo reizi ieejat mūsu tīmekļa vietnē, jums tiek lūgts sniegt piekrišanu sīkfailu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties sniegt vai nedot savu piekrišanu attiecībā uz katru no iepriekš minētajām kategorijām (izņemot "nepieciešamās sīkdatnes"). Jūs varat kontrolēt sīkfailu pieņemšanu, kā arī izmantot uznirstošo piekrišanas lodziņu, mainot savas interneta pārlūkprogrammas preferences. Tomēr, ja izvēlaties bloķēt visas sīkdatnes (tostarp obligāti nepieciešamās sīkdatnes), jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai tās daļām un nevarēsiet veikt darbības, kurām nepieciešamas sīkdatnes.

Citas vietnes un sīkfaili

Šajā tīmekļa vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm vai "kopīgot", "patīk" vai citas līdzīgas pogas. Šīs citas vietnes, pakalpojumi un lietojumprogrammas var iestatīt jūsu datorā savas sīkdatnes, vākt datus vai pieprasīt personisku informāciju. Lūdzu, iepazīstieties ar šo vietņu privātuma politiku, lai saprastu, kā jūsu informācija var tikt apkopota un izmantota.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo politiku vai sīkfailu izmantošanu kopumā, lūdzu, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā norādīto kontaktinformāciju.