Tilts, kas šķērso ūdenstilpi, rada sarežģītus apstākļus tā pamatu izbūvei. Keller var izmantot dažādus paņēmienus, lai risinātu problēmas atkarībā no grunts, ietekmes uz vidi novērtējuma, ūdens dziļuma u.c. apstākļiem.

tiltu-buvnieciba

Biežākie pielietojumi

Liela diametra pāļu izgatavošana tiltu pamatiem
Jaunu pāļu uzstādīšana esošajos tiltos
Zemūdens grunts uzlabošana kā jaunu tiltu pamati
Tiltu laidumu nomaiņa
Esošo tilta pāļu pastiprināšana

Process

Lai uzstādītu pāļus tiltu būvniecībai un remontam, var izmantot dažādus procesus/paņēmienus.

Ja darbu veic no baržas, pirmais solis ir uzstādīt pagaidu apvalku, kas vibrēts ūdenstilpes gultnē tādā dziļumā, lai tas būtu pietiekami stabils. Pēc tam liela diametra urbšanas iekārta izbūvē pāļus. Pamatu izbūve no baržas maz ietekmē vidi.

Kā alternatīvu var uzstādīt apgrieztās cirkulācijas urbšanas iekārtu (RCD) uz apvalcaurules, lai urbtu pāļus ar augstplūsmas sūkni kopā ar urbšanas šķidrumu aizvācot izrakto grunti. Pēc tam grunti no šķidruma atdala attīrīšanas iekārta, lai to varētu pārstrādāt. Šī pieeja ļauj veikt ļoti liela diametra pāļus gandrīz jebkuros grunts apstākļos.

Ja nav ietekmes uz vidi, vēl viena iespēja ir vispirms ūdenī izbūvēt pagaidu valni vai uzbērumu un izveidot aizsprostu. Šāds ūdenstilpē izbūvēts norobežojums ļauj norobežoto teritoriju izsūknēt. Pēc tam pamatus var izpildīt tāpat kā krastā, izmantojot dažādas metodes, tostarp:

  • Balstus ar ļoti lielu nestspēju, ko izpilda ar greiferi, hidraulisko greiferi vai griezēju.
  • Urbtie pāļi (līdz 2,4 m diametram)
  • Soilcrete - ļoti universāls risinājums, ko var pielāgot lielākajai daļai problēmu.

Lielākiem projektiem kesoni var būt rentablāki. Šajā gadījumā ūdenstilpes gultni uzlabo, izmantojot vibroblīvēšanu vai vibro grunts kolonnu izpildi zem ūdens. Pēc zemūdens virsmas izlīdzināšanas kesons tiek uzstādīts uz uzlabotās vietas.

Atkarībā no grunts apstākļiem vibroblietēšana var uzlabot grunts stāvokli bez citu materiālu pievienošanas. Un mūsu zemūdens kolonnām paredzētās mūsdienīgās iekārtas var uzstādīt un vibrēt šķembas tieši tur, kur tas ir nepieciešams, ievērojami ietaupot materiālu.

Priekšrocības

Keller plašais produktu klāsts nozīmē, ka mūsu inženieriem ir vairāk iespēju, kad runa ir par efektīvu un lietderīgu risinājumu mūsu klientiem
Pieredze, lai izstrādātu īpašiem apstākļiem un prasībām atbilstošus risinājumus
Iespēja izmantot globālu ekspertu tīklu, lai sniegtu atbalstu. Mēs varam radīt optimālus risonājumus kopā ar mūsu lokālajām zināšanām par konkrēto situāciju / gruntīm u.c.