Lokšņu pāļi aiztur grunti, izmantojot tērauda loksnes ar savstarpēji savienotām malām, un tos izbūvē izmantojot gan vibrācijas, gan bezvibrācijas iekārtas.

loksnu-pali

Biežākie pielietojumi

Atbalsta izrakumi pazemes autostāvvietu konstrukcijām, pagrabiem, sūkņu stacijām, pamatiem utt
Koferdambju būvniecība
Jūras vaļņu un atbalsta sienu būvniecība
Izveidot šķēršļi gruntsūdeņu plūsmai

Process

Lokšņu pāļi tiek uzstādīti secīgi līdz projektētajam dziļumam pa plānoto rakšanas perimetru vai jūras sienas izkārtojumu. Savstarpēji savienotie lokšņu pāļi veido sienu pastāvīgam vai pagaidu sānu zemes balstam ar samazinātu gruntsūdens pieplūdi. Vajadzības gadījumā var iekļaut enkurus vai iekšējās stiegras, lai nodrošinātu papildu sānu atbalstu.

Auksti velmēti lokšņu pāļi nodrošina mazāku ūdensizturību, bet var būt ekonomiski izdevīgāki un pieejamāki. Karsti velmēti lokšņu pāļi ir tradicionālāki un nodrošina labāku ūdensizturību. Lai samazinātu ūdenscaurlaidību, visu veidu slokšņu pāļiem var pievienot ūdens bloķēšanas hermētiķi.

Priekšrocības

Ilgtspējīgs risinājums, jo izgatavots no pārstrādāta tērauda, un pāļus bieži var izmantot atkārtoti
Pieejamas dažādas izmēru un svara kombinācijas
Tūlītēja barjera, lai novērstu grunts zudumu un sēšanos rakšanas darbu laikā
Pastāvīgie tērauda lokšņu pāļi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku

Kvalitātes nodrošināšana

Keller rīcībā ir modernas, drošas platformas, kas ļauj veikt visu veidu pāļu uzstādīšanu jebkurā vidē. Uzņēmumā veiktā projektēšana ļauj mums pielāgot izmaksu ziņā efektīvu risinājumu katram projektam, un gadu desmitiem ilgā pieredze ļauj mums izvairīties no kļūdām projektēšanā un uzstādīšanā.