Sekantes pāļu siena sastāv no pāļu pārklāšanās (sekantes), lai veidotu strukturālas vai norobežojošas sienas un panāktu nepieciešamo ūdensnecaurlaidību. Konstrukcijā var iestrādāt tērauda stieņus vai sijas stiegrojumam, un nepieciešamības gadījumā papildu sānu atbalstu var nodrošināt enkuri.

sekantes-palu-sienas

Biežākie pielietojumi

Nogāžu stabilizācija
Atļaut un atbalstīt rakšanas darbus
Atbalsta sienas
Ūdens nodalīšana

Process

Sekantes pāļu sienas sastāv no stiegrotiem un nestiegrotiem pāļiem. Pastiprinājumu var nodrošināt, uzstādot stiegrojuma karkasus, tērauda kanālu profilus, I vai H veida sijas.

Ar enkuriem vai stiegru sistēmu nostiprinātās pāļu sienas bieži tiek balstītas uz sijas, lai sadalītu slodzi (novērstu enkura/stiegras caurduršanu pālim) un lai mazinātu risku, ja enkurs/trose neiztur slodzi. Šādu siju var veidot kā dzelzsbetona siju, kas ielikta pāļa sienas virzienā, vai izmantojot tērauda profilus, kurus piestiprina pie pāļiem un enkuru sistēmām.

Priekšrocības

Var būvēt visdažādākajos augsnes apstākļos, tostarp caur laukakmeņiem
Ļoti neliela deformācija un grunts sēšanās no ārpuses
Var uzņemt lielu slodzi no apkārtējām konstrukcijām
Mazāka vibrācija būvniecības laikā

Kvalitātes nodrošināšana

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, testēšanas režīmus un labākās prakses piemērus, kas izstrādāti daudzu gadu garumā, lai nodrošinātu mūsu pāļu sienu novietojumu, vertikalitāti un strukturālo integritāti.