Pāļi bez grunts izņemšanas (SDP) un Vibro grunts izspiešanas pāļu(VDP) tehnoloģijas ir ātrs un efektīvs risinājums dziļu pāļu pamatu izveidei dažādām konstrukcijām.

Grunta pārvietošanas CFA stabu ilustrācija.

Biežākie pielietojumi

Rūpniecisko un komerciālo ēku būvniecība
Rezervuāri un termināļi
Infrastruktūras objekti
Dzīvojamās ēkas
Noliktavas

Process

Keller Polska piedāvā divu veidu pāļus bez grunts izņemšanas. Pāļi bez grunts izņemšanas (SDP), kas izgatavoti ar speciālu urbja galvu vai arī cauruli, kas noslēgta ar uzgali, kas paliek gruntī, un vibro grunts izspiešanas pāļi (VDP), kas izgatavoti, vibrējot tērauda cauruli gruntī, izmantojot speciālus vibratorus.

Ar urbi izbūvē pāļus pārvietojot/saspiežot grunti uz sāniem, griežot (SDP), vai spiežot augsni caur cauruli, kas tiek ievibrēta gruntī (VDP). Pēc tam betons tiek pumpēts pālī no apakšas uz agšu veicot urbja izvilkšanu.

Pāļu stiegrojuma karkasu var izbūvēt pirms vai pēc betonēšanas atkarībā no izmantotās tehnoloģijas. Pēc betonēšanas to parasti veic, izmantojot vobro grunts izpiešanas pāļus.

Projektēšanas laikā Keller var izmantot savu programmatūru un galīgo elementa metodi (FEM), Plaxis programmatūru vai klasiskās analīzes metodes.

Priekšrocības

Pāļi bez grunts izņemšanas nodrošina slodžu pārnesi no pamatiem uz slodzi nesošajiem grunts slāņiem
Atļauj lielas slodzes uz vājas un sablīvējamas virsmas
Grunts tiek sablīvēta pāļu izbūves procesā, atļaujot lielākas slodzes kā citi pālu veidi
Minimāls piesārņojums
Plašs izmēru klāsts, ieskaitot diametrus no 270 mm, 360 mm, 400 mm, 500 mm līdz 600 mm un garumus līdz 40 m

Kvalitātes nodrošināšana

Izpildes laikā izbūves parametri tiek ierakstīti digitāli. Testa laukumi tiek izveidoti, lai pārbaudītu pieņemtos ražošanas parametrus veicot dažādus testus - statiskos slodzes testus, dinamiskos slodzes testus, pamatu integritātes testus un betona spiedes stiprības testus