Suspensijas sienas tiek būvētas, izmantojot cementa-bentonīta suspensiju, lai izveidotu zem grunts zemas caurlaidības barjeru.

suspensijas-atdalosas-sienas

Biežākie pielietojumi

Izveidot šķēršļi gruntsūdens plūsmai
Iekapsulēt piesārņotos gruntsūdeņus un izskalojumus
Novērst gāzes sānu migrāciju
Parasti tiek uzstādīti aizsprostu kontrolei, plūdu ūdens kontrolei un atkritumu izgāztuvēm

Process

Suspensijas atdalošā siena vai suspensijas tranšejas siena parasti tiek izrakta, izmantojot ekskavatoru, vienlaikus tranšejā sūknējot cementa bentonīta maisījumu vairāk nekā 25 m dziļumā. Pēc sacietēšanas suspensijas atdalošā siena nodrošina pastāvīgu zemas caurlaidības barjeru gruntsūdenim un izskalojumiem.

Ja problēma ir gāzu migrācija, sienā tiek ievietota augsta blīvuma polietilēna membrāna paneļos, kas savienoti ar bloķēšanas sistēmu. 

Priekšrocības

Ātra uzstādīšana
Lēts risinājums zemas ūdens caurlaidības barjerām
Caurlaidība 1x10-9m / sek
Izturība pret dažādiem smagajiem metāliem un organiskajiem piesārņotājiem, tostarp gaistošiem organiskajiem savienojumiem (GOS), ogļūdeņražiem, dīzeļdegvielu, šķīdinātājiem un darvu

Kvalitātes nodrošināšana

Uzņēmumam Keller ir gadu desmitiem ilga pieredze suspensijas sienu ierīkošanā visā pasaulē. Īpaši izstrādāts maisījums apvienojumā ar stingru kvalitātes kontroli nodrošina konsekvenci un produktu, kas uzstādīts un izstrādāts tā, lai izturētu laika pārbaudi.

Katru dienu tiek ņemti paraugi no tranšejas augšdaļas un apakšas, un var veikt virkni testu, tostarp nosēduma, īpatnējā smaguma, bīdes stiprības, pH u.c.